Coca-Cola predstavuje novú letnú kampaň o zájazd snov

Coca-Cola predstavuje novú letnú kampaň o zájazd snov

Coca-Cola Slovakia mení etikety a štartuje novú letnú kampaň, v ktorej budú môcť fanúšikovia značky vyhrať luxusný týždenný zájazd pre dve osoby v rámci Európy aj do vzdialenej exotiky. Každý týždeň až do 31. augusta si bude môcť výherca vybrať zájazd do jednej z 20 európskych a svetových destinácií. Špeciálny letný dizajn dostanú pollitrové fľaše nápojov Coca-Cola, Fanta a Sprite.

„V letnej kampani opäť meníme etikety, tentokrát za obľúbené dovolenkové destinácie. Ide o európsky koncept, kedy sa unikátny packaging postupne objaví v ďalších krajinách Európy,“ vysvetľuje Jana Nováková, brand manažérka značky Coca-Cola, a dodáva: „Pre kampaň sme využili tradičnú súťažnú mechaniku s využitím výherných kódov. Stačí si len zakúpiť 0,5l fľašu Coca-Cola original taste, Coca-Cola zero cukru zero kalórií, Fanta alebo Sprite, na webových stránkach Coca-Cola vybrať vysnívanú destináciu a zadať číselný kód, ktorý je ukrytý na spodnej strane viečka. Či s nami poletíte na cestu snov, sa dozviete okamžite po jeho zadaní.“ Na novú letnú súťaž upozorní televízny spot, ktorý bude prvýkrát na obrazovkách 26. júna. Súčasťou kampane budú aj aktivity v digitálnom prostredí a hlavne na sociálnych sieťach.
„V rámci kampane pracujeme s novými, dynamickými formátmi ako panoramatické 360° videá pre Facebook. Veľmi aktívni budeme na Instagrame, kde novo zaraďujeme spoluprácu s microinfluencermi. Veľký dôraz kladieme na čoraz populárnejšie Instagram Stories a práve v ich prostredí spustíme súťaž pre fanúšikov, v ktorej bude možné každý deň získať špeciálny boarding pass s kódom do súťaže o zájazd snov,“ dopĺňa Zuzana Kadlečková, manažérka sociálnych médií spoločnosti Coca-Cola. V rámci kampane sa bude hrať o týždenné zájazdy do štvorhviezdičkového hotela s polpenziou. Vyberať je možné z 20 krajín po celom svete, od klasických destinácií, ako sú Grécko či Francúzsko, až po exotické Bahamy, Filipíny či tajomný Vietnam. Súťaž pobeží od 5. júna až do konca leta, rovnako ako celá kampaň.


Celé leto bude prebiehať aj vonkajší sampling na hlavných sezónnych miestach ako v Česku, tak na Slovensku. Tour plan obsahuje celkom 170 zastávok a fanúšikovia Coca-Coly si tak budú môcť vychutnať svoj obľúbený nápoj napríklad pri vode alebo na športoviskách. Súťaž o zájazd snov trvá do 31. augusta na webe coca-cola.sk.
Lokálnu adaptáciu a online komunikáciu pre spoločnosť Coca-Cola po celú dobu kampane zastrešuje slovenský McCann Erickson, nákup médií zabezpečuje mediálna agentúra Starmedia a PR agentúra Omnipublic Consulting.

The Coca-Cola Company (NYSE: KO) je najväčším výrobcom nápojov na svete, ktorá svojim spotrebiteľom ponúka viac než 500 značiek perlivých a neperlivých nápojov. Hlavným predstaviteľom jej portfólia je Coca-Cola, jedna z najhodnotnejších a najznámejších značiek sveta, ktorú dopĺňa 20 ďalších značiek v hodnote viac než miliardy dolárov, medzi ne patria Diet Coke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, POWERADE, Minute Maid, Simply, Georgia, Dasani, FUZE TEA a Del Valle. Na celom svete sme jednotkou ako výrobca perlivých nápojov, kávových nápojov na okamžitú konzumáciu, džúsov a nápojov vyrobených z džúsov. Prostredníctvom distribučného systému pre nápoje, ktorý je najväčší na celom svete, dodávame svoje nápoje vo viac než 200 krajinách sveta v celkovom objeme 1,9 miliardy fliaš za deň. Naša spoločnosť sa zaväzuje posilňovať udržateľnosť, a preto spustila iniciatívy, ktorých cieľom je znížiť náš dopad na životné prostredie, podporovať aktívny a zdravý životný štýl, vytvoriť bezpečné a otvorené pracovné prostredie pre našich zamestnancov a zlepšiť ekonomický rozvoj oblastí, v ktorých sme aktívni.

Spoločne s výrobnými spoločnosťami, s ktorými spolupracujeme, patríme medzi 10 najväčších súkromných zamestnávateľov na svete s celkovo viac než 700 000 zamestnancami. Ďalšie informácie nájdete v prezentácii Coca-Cola Journey na adrese www.coca-colacompany.com, na Twitteri na twitter.com/CocaColaCo, na našom blogu Coca-Cola Unbottled na adrese www.coca-colablog.com alebo na LinkedIn na www.linkedin.com/company/the-coca-cola-comany.