Krekry - kyslá chuť. ‘Power brand’ od Mondelēz

Mondeléz International má premiéru novej chute kyslastých krekrov s názvom VÉA. V súlade s líniou zdravších produktov je pod značkou už niekoľko výrazných a módnych príchutí, ako Thai kokos, toskánske byliny, peruánske sladké zemiaky a grécky "hummus". VÉA má byť "kľúčovým pilierom" úsilia Mondelézu v raste trhového podielu v občerstvení zdravších snekov. Sú navrhnuté tak, aby zabezpečili rast v segmente kyslých krekrov. Spoločnosť tiež potvrdila svoj výhľad na rok 2017 s tým, že očakáva, že jeho cash flow za rok 2017 dosiahne približne 2 miliardy dolárov a minimálne o 1% rast čistých tržieb.
"Pohodlie je pre nás významnou príležitosťou k rastu, a to tak ako v rozvinutých, tak aj na rozvíjajúcich sa trhoch," uviedol šéf vývoja v Mondelez, Tim Cofer. "V skutočnosti rok 2017 bude naším najväčším rokom v histórii s bezprecedentnými inováciami pre "wellbeing pohodlie" a tiež pre renovácie nášho portfólia." VÉA krekry sa pečú s autentickými ingredienciami a hmatateľne citeľnými bylinami spolu s korenín, čím vytvárajú vrstvy komplexných chutí. Budú nakoniec k dispozícii v celej rade formátov, ako chrumkavé tyčinky, lupienky a drobné sušienky. Sú bez umelých prísad, farieb, bez umelých chutí a bez tukov. Sú balené vo viacerých baleniach vertikálne stojacích vreciek.
Do tejto kategórie, takzvaných "silných produktov" spadajú aj globálne i regionálne produkty v podobe Oreo keksov, Ritz krekrov, Tridentskej gumy a produktu Cadbury milk.
Redaktor