CupPrint: Online tvorba pohárov cez CupCloud

CupPrint, založená v roku 2008, je svetovým najrýchlejšie rastúcim výrobcom papierových pohárov. Vďaka unikátnej technológii a výrobným procesom stali sa  revolučnými v odvetví výrobcov pohárov a to s nápadom personalizovaných dizajnov papierového pohára, čím sa im darí osloviť stále viac spoločnosti. Za posledných sedem rokov rastu sa CupPrint spoločnosť stala v Európe silným partnerom na trhu a to so všetkým rešpektom s ohľadom na podiel, aký majú na trhu predaja papierových pohárov dnes.
Tento úspech v Európe rozhodol definitívne pre expanziu na trhy v USA, a to otvorením svojej výrobnej haly v South Bend v štáte Indiana. Táto hala je umiestnená v pôvodnej továrni Studebaker Car, ako súčasť projektu lokálneho regeneračného procesu. Je to plne funkčný objekt, ktorý takto vytvára pracovné miesta vo výrobe, tak veľmi potrebné na Stredozápade USA.
Jedinečné technológie výroby v spoločnosti CupPrint umožňujú vyrábať menšie až stredne veľké objednávky s neporaziteľne rýchlou dodávkou.Tam kde konkurencia vie ponúknuť dodávku za 10-16 týždňov s minimálnym objemom 50,000 pohárov, CupPrint ponúka 1000 pohárov ako minimálny objem objednávky s dodávkou do 15 dní, kdekoľvek v USA a to navyše za dostupnú cenu. Takto sa poháre CupPrint pomaly stávajú doslova povinným artiklom, a rýchlo sa presadzujú v non-reťazcových, čiže nezávislých kaviarniach, v marketingových spoločnostiach zase ako darčekový artikel, a u iných spoločností, ktorým sa predchádzajúce ponuky zdali nedostupnými, či nerealizovateľnými.
Spoločnosť bola inovatívna aj čo sa týka ponuky návrhu dizajnu. Majú v ponuke vstup pre každého do cloudu CupCloud ako nástroja pre návrh pohára online. Dizajn si v priebehu pár klikov vyberie zákazník sám.Táto jedna z najprekvapivejších nových technológií dizajnu je čerstvým patentom. Je prvým priemyselným nástrojom pre online návrh zároveň s riešením elektronického obchodovania. Tento softwareový nástroj vám umožní s použitím jednoduchého lichobežníkového plátna si online navrhnúť dizajn svojho vlastného pohára. Tento software Vám umožní prehliadať si automaticky tento návrh s úplnou presnosťou v 3D so súčasným zobrazením 2D plochy, ukazujúc tak výsledok ako bude návrh reále vyzerať na papierovom pohári. Keď je už zákazník hotový s návrhom môže si vytvoriť konečnú predlohu so všetkými zalomeniami pre model s finálnou kontrolou a potom to jednoducho umiestniť do nákupného košíka. Zákazník môže cez zabezpečenú platformu pridať i ďalšie položky ako sú vrchnáky a iné produkty, a potom ukončiť zabezpečenú online objednávku. Svoje výrobky zákazník obdrží  do 15 dní. Toto je novinka, na ktorú sa na trhu už skutočne  čakalo. CupCloud je tiež k dispozícii vo forme "bianko prázdneho dizajnu bez potlačí", čo je riešením pre maloobchodných predajcov.
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=n1p7U-K738Y" type="video" mtype="youtube"}
Redaktor