Apriva a Amano McGann inovujú parkovacie platobné systémy

Apriva je popredným poskytovateľom bezpečných transakčných a informačných riešení. V súčasnosti oznámila partnerstvo s Amano McGann – popredným poskytovateľom parkovacích automatov v Severnej Amerike. Takéto partnerstvá sú vždy veľmi prospešné pre zákazníkov. Prinášajú so sebou lepšie riešenia, nové možnosti a jednoduchšie aplikácie. To sľubujú aj noví partneri Apriva a Amano McGann.

Obe firmy skonštatovali, že na rýchlo meniacom sa trhu musia byť dostatočne prispôsobiví, schopní integrovať nové veci a byť doslova „vrtkí“. Preto vstupujú do vzájomnej spolupráce s rešpektom, ale zároveň s veľkým odhodlaním priniesť lepšie systémy pre parkovacie automaty. Najmä sa chcú zamerať na bezpečné riešenie prijímania platieb kartou. Vytvoriť platobné platformy, ktoré budú v sebe zahŕňať aj vernostný systém. Budú vedieť akceptovať platobné karty prevádzkových parkovacích spoločností, ale aj samostatné bežne používané bankové platobné karty.

Možností je veľmi veľa. Už teraz sú automaty vybavené inteligentnou telemetriou. Amano McGann vyrába hardvér a softvér pre parkovacie prístupy na letiskách, v školách, hoteloch, nemocniciach, mestách...

Spolupráca dvoch popredných firiem na jednom projekte prinesie nové, modernejšie a jednoduchšie aplikácie pre všetkých.