VendScreen – študentské PIN programy a manuálne kódy na kredity

VendScreen je popredným predajcom softvérových platobných systémov. V súčasnosti ponúka dva zásadné programy – manuálne kódy na kredity a PIN program pre študentov.

Občas sa stane, že automat nefunguje, ako by mal. Je potrebné zákazníkovi vrátiť peniaze. To je náročný a zdĺhavý proces, ktorý sa nezaobíde bez zbytočných problémov. VendScreen preto ponúka systém manuálnych kódov na kredity. Pokiaľ sa stane zákazníkovi nepríjemnosť s automatom, už nemusí čakať na vrátenie svojich peňazí. Takmer okamžite získa kód, ktorý manuálne zadá do automatu. Ten mu vydá tovar bezplatne. Tento systém je možné využiť aj ako systém odmeňovania verných zákazníkov.

Druhým spôsobom je PIN program, ktorý využívajú študenti. Práve študenti často a radi využívajú svoje študentské karty, na ktorých majú predplatený kredit. Platia ním všade, kde sa len dá. Vďaka PIN programu VendScreen môžu aj v automatoch. Systém využívajú aj školské jedálne. Klasické študentské karty sa už nejaký čas využívajú aj ako plnohodnotné platobné karty. Zjednodušuje to systém platieb a študenti nemusia byť vlastníkmi množstva kariet, stačí im len tá jedna, ktorou sa zároveň aj identifikujú.