POS 1500 séria Cashlogy (POS s automatizovaným výdajom nominálií) od Azkoyen-u

Azkoyen Group predstaví novú POS 1500 sériu Cashlogy (automatizovaný výdaj pre POS, menička, triedička a počítačka mincí/bankoviek v jednom) na výstavisku EuroShop 2017.
-Cashlogy automatizuje všetky hotovostné procesy v mieste predaja a zjednodušuje ich riadenie.
-Cashlogy prináša najmodernejšie technológie a nový POS 1500 je jeden z najspoľahlivejších na trhu.
-Euroshop sa koná raz za tri roky v Nemecku, kde sa predstaví "všetko to NAJ" z vývoja v maloobchodnom sektore z celého sveta.
Azkoyen Group je špecialista na dizajn a na komercionalizáciu pokročilých technologických riešení. Na Euroshop 2017 Azkoyen predstavil novú generáciu produktu Cashlogy, kde je vďaka neustálemu zlepšovaniu najviac inovatívnych technológií, čo dáva pre sériu 1500 Cashlogy pozíciu jednotky na trhu. S novou radou POS Cashlogy 1500,  prišlo rozšírenie kompatibility pre všetky najčastejšie používané operačné systémy v maloobchodnom predaji na celom svete, vrátane Android, iOS, Linux a Windows. Tiež tu bolo novinkou rozšírenie s novým bankovkovým modulom. Cashlogy je zariadenie, ktoré Vám zautomatizuje všetky procesy s hotovosťou - zjednodušuje, zrýchľuje a robí bezpečným prijímanie a výdaj pri POS predajnom mieste. To minimalizuje čas potrebný na otváranie/zatváranie pokladne a znižuje prípadné straty spojené so zle uloženou prijatou hotovosťou, ako i minimalizuje prijatie falšovaných mincí a bankoviek. Je ideálny pre miesta, kde je hygiena dôležitým faktorom, napr. v H.O.R.E.C.A., pretože zamestnanci prstami neprepočítavajú hotovosť a nadmerne ich nekontaminujú.
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=QZxUGN8Hucg" type="video" mtype="youtube"}