OTI a Hemisphere West Europe vo Veľkej Británii: Partnerstvo pre trh bezobslužného predaja s bezhotovostnou platformou

Oti spolu s Hemisphere West Europe (HWE) tvoria partnerstvo pre trh bezobslužného predaja v Spojenom kráľovstve. HWE ponúkne pre svojich zákazníkov tri hlavné bezhotovostné platobné riešenia od Oti.
    -Spojené kráľovstvo je druhým najväčším európskym trhom bezobslužných automatov (viac než 500 tis.) a vytvára 
      ročne viac ako 2 miliardy €
    -75% trhu zostáva nevyužitého a predstavuje príležitosť pre Oti
On Track Innovations Ltd. (Oti) globálny poskytovateľ Near Field Communication (NFC) a bezhotovostných platobných
riešení prijalo HWE za jeho výhradného distribútora NFC bezhotovostného platobného riešenia a pre telemetriu pre  predajné automaty a prevádzkovateľov mincových pulzných zariadení.
HWE má v ponuke od Oti  tieto riešenia: Telemetriu - otiMetry pre operátorov týchto zariadení, otiKiosk terminál pre prevádzkovateľov s mikro-platbami, a PayActiv8, ktorý je pre operátorov mincových pulzných zariadení, ktorí chcú pridať k hotovostným aj bezhotovostné platby na svojich zariadeniach.
Každé riešenie využíva patentované hardvérové a softvérové komponenty Oti: bezhotovostné čítačky, zariadenie pre
konektivitu ako i systém riadenia terminálov (TMS) a poskytuje to prijateľné koncové riešenie pre správu a podporu ich
procesu riadenia.
Podľa výročnej správy Európskej vendingovej asociácie, trh Spojeného kráľovstva generoval ročne v príjmoch z vendingu viac ako 2 miliardy €, a je druhým najväčším vendingovým trhom v Európe. Na trhu je v Spojenom kráľovstve viac ako 500 tisíc automatov, čo predstavuje pomer 1 automatu na každých 9 automatov v celej Európe. "Iba 25% z predajných automatov vo Veľkej Británii v súčasnej dobe prijíma bezhotovostné platby," hovorí Eran Bar, Oti manažér predajov  pre Európu, Stredný východ a Afriku (EMEA). "Zvyšných 75% predstavuje obrovskú príležitosť pre Oti, a naše strategické spojenectvo s HWE je nesmierne dôležitým kľúčom k nášmu rastu a úspechu v roku 2017."
Spojené kráľovstvo očakáva obrovský nárast na trhoch s mikro platbami, pričom už je badať, že v korporátnych spoločnostiach sa na to pripravujú, aby mohli zriaďiť pre svojich kancelárskych zamestnancov samoobslužné potravinové zariadenia v už pripravených priestoroch. Oti už bolo úspešne nasadené aj v Spojených štátoch s ich otiKiosk riešením na mnohých trhoch s mikro platbami prostredníctvom sesterskej spoločnosti HWE, Unattended Card Payments -Bezobslužné Platby kartou (UCP) Inc. Na českom a sovenskom trhu, je výhradným zástupcom bezhotovostného riešenia platieb od Oti, spoločnosť Vendea, s.r.o.
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=z2HS-ihVLYI" type="video" mtype="youtube"}
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=NbRNbxeNWG4" type="video" mtype="youtube"}