OTI: GoBox, M2M brána pre bezhotovostné platby a full-HD media streaming

Rosh Pina, Izrael, On Track Innovations Ltd. (OTI) oznámila vydanie svojho "GoBoxu" - robustnej priamej platformy
"machine-to-machine" (M2M) pre bezhotovostné platby a telemetriu. Vysoká univerzálnosť a jednoduchá integrácia GoBoxu, ktorý je určený pre operátorov bezobslužných predajných zariadení. Ide hlavne o operátorov, ktorí vyžadujú modulárne riešenie a silnú M2M bránu s dostatočným spracovateľským výkonom pre streamovanie média s full-HD, či už na platforme Linuxu alebo Androidu. Keďže je  GoBox plne kompatibilný s nainštalovanou platformou pre Oti bezhotovostné čítačky, takto ho môžu využívať už existujúci i nový zákazníci OTI.
"Naš GoBox je obrovský skokom vpred v tom, čo sa ním ponúka pre vending a pre prevádzkovateľov s predajnými
zariadeniami," hovorí Neil Barr, vedúci marketingu a inovácií v OTI.
"Tým sa otvára potenciálny tok pre nové príjmy, ktoré umožňujú operátorom predávať tiež umiestnenie reklamného  videá  a zachytiť spotrebiteľov na lokálnom mieste tak, že im poskytnú propagačné akcie, interakcie na sociálnych médiách, súťaže a dokonca aj možnosť pre hru a to je len na dôvažok k zvýšeniu tržieb, ktoré sa očakávajú z prijímania bezhotovostných a mobilných platieb.
"Očakávame, že nám GoBox bude pre OTI generovať navýšenia tržieb, keďže zvyšuje výnosy u našich zákazníkov."
GoBoxu dáva podpora pre Linux a Android veľkú flexibilitu a rozšíriteľnosť riešenia, čím umocňuje prevádzkovateľov ľahko  využívať ďalšie synchronizovateľné aplikácie na ich už existujúcich automatoch.
Kombinácia výkonného procesora a HDMI umožňuje dodávateľom využiť najnovšie marketingové techniky, ako sú napríklad video reklamy na miestach predaja, alebo lokálné umiestnenie vernostných kampaní. Na mnohých trhoch je nariadenie pre dodávateľa oznamovať zloženie produktu a jeho nutričné hodnoty. Cez GoBox sa môže ľahko pripraviť výstup tejto  informácie na displeji bezhotovostnej čítačky, prípadne výstup na monitore, k tomu vyhradenom. GoBox ponúka niekoľko možností komunikácie ako Bluetooth, Wi-Fi a ethernet.
Je to úplne modulárna M2M spracovateľská platforma. GoBox možno zladiť s jedno, dvoj alebo štvorjadrovými procesormi s operačným systémom Linux a Android. Podporovaným rozhraním zariadenia je MDB, Dex, JVMA a iné štandardy. Konektivita modulu podporuje 2G až 4G LTE, vhodné pre každý región vo svete. V kombinácii s platobnými čítačkami Oti je GoBox je dokonalou M2M bránou pre operátorov predajných zariadení, ktorí hľadajú a ocenia inovatívne bezhotovostné platobné a multimediálne telemetrické riešenia.