Apriva si priloží systémy ITC do portfólia pre vysokoškolské karty

Spoločnosť Apriva, provider pre spracovanie transakcie cez bezdrôtové riešenia oznamuje, že svoje platobné riešenia bude integrovať s produktami systémov ITC pre karty používané na akademickej pôde škôl. Prepojenie s ITC rozširuje možnosť pre Aprivu priamo sa napojiť na vysokoškolské areály v Severnej Amerike, čo zahŕňa viac ako 1100 partnerov.
Platforma kampus karty od spoločnosti Apriva umožňuje školám prijímať kartové platby, rozšíriť zdieľané príjmy z poplatkov a umožňovať  bezproblémové nakupovanie. Na tejto platforme je možné pripájať a používať rôzne platobné zariadenia k viacerým procesorom, vytvárajúc tak jeden kontrolný bod s integrovaným reportingom a riadením naprieč celým prostredím vysokých škôl.
ITC, špecializujúca sa na manažment bezhotovostných "integrovaných transakcií," poskytuje systémy riadenia cashflow u kariet pre close-loop (uzavreté slučky s vlastnými nastaveniami platieb u týchto inštitúcií). Ide o najnovšiu certifikáciu v uzavretej slučke pre tieto karty, ktorá beží na platforme od Aprivy.
"Vďaka platforme Apriva môžeme využiť čítačky kreditných kariet na predajných automatoch, ktoré umožňujú prijatie našich školských kariet," vysvetlil generálny riaditeľ ITC, Cam Richardson. "Naďalej budeme rozširovať našu ponuku s Apriva pri čítačkách kariet pre kopírky a tlač."
Senior viceprezident predaja a marketingovej komunikácie Aprivy, Stacey Finley Tappin dodal: "Dnes chcú študenti mať možnosť používať svoje školské karty všade. Na nákupy na akademickej pôde v automatoch, práčovniach, na parkovacích zariadeniach, kníhkupectvách či študentských kluboch až po nákupy u neďalekých lokálnych predajcov."