Ako zlepšiť zážitky pre našich hostí s kartou "prilož & hraj"

Chuck E. Cheese sa posilňuje v nádeji, že nahradí bezhotovostným platobným systémom herné žetóny používané pre ich arkádové hry na všetkých svojich predajniach. Údajne na báze systému rádio-frekvenčnej identifikácie (RFID) od spoločnosti Semnox. Od konca augusta, sú bezdrôtové platobné a monitorovacie systémy už inštalované na 100 miestach na celoštátnej úrovni. CEC Entertainment, materská spoločnosť reťazca prevádzkuje asi 600 takých miest, väčšinu z nich v Spojených štátoch.
  Chuck E.Cheese používa novú čítačku Semnox Edge, ktorá sa pýši elegantným plochým dizajnom, 3,5" farebným displejom ďalej ledkami a zvukovým hlásením pre indikáciu stavu transakcie. Čítačku Edge je možné naprogramovať pre hry vzhľadom na čas dňa a propagačné akcie. Ako príklad v Chuck E.Cheese je "utorková polovičná cena" automaticky nastavená každý utorok. Bezdrôtové čítačky takto pozývajú hostí priložiť svoje karty a spustiť hru. Priloženie eliminuje možnosť omylu zmätkov načítania ako je to pri čítačke cez magnetický pásik. Podľa Semnox-u, zákazníci prídu na to prečo uprednostniť bezhotovostný systém oproti tradičným žetónom. "Bezhotovostné kartové platby ponúka zákazníkom Chuck E.Cheese-u systém: priehľadný, ľahko použiteľný a pre rodičov ponúka nové funkcionality. S novou schopnosťou registrovať herné karty kde môžu rodičia sledovať svoje bodové súčty a prípadne obnoviť body, ak dôjde k strate karty."

  Naištalovanie produktu od Semnox-u zahŕňa samoobslužný kiosk s 22" dotykovým displejom, ktorý môže vedúci obchodu Chuck E.Cheese prispôsobiť. Dvojjazyčné kiosky môžu prijímať hotovosť, žetóny a kreditné karty, a vydať nové "herné" karty alebo dobiť existujúce. Oprávnené osoby môžu dobiť kredity alebo zobraziť reporty v reálnom čase na konzole. Predajne Chuck E.Cheese budú tiež zapojené na Semnox cloud-e, ktorý umožňuje centralizované riadenie firmy zo všetkými skladovými operáciami a obchodnými analýzami. Funkcia roaming-u umožňuje zákazníkom používať jednu kartu na mnohých miestach.
  "S bezhotovostným systém Semnox sme teraz schopní zvýšiť spokojnosť zákazníkov a vyvinúť účinnejší postup," uviedol generálny riaditeľ CEC Entertainment Tom Leverton."S on-line inteligntnými a analytickými business reportmi dostupnými prostredníctvom ponuky cloud Semnox-u získavame lepšie prehľad zvykov ako míňjú našich zákazníci a byť schopní robiť informované rozhodnutia rýchlo a presne." Semnox Solutions,Ltd so sídlom v Mangalore, India a má kanceláriu v Malvern USA .

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=2h-H51coviE" type="video" mtype="youtube"}