Apriva dokončila EMV certifikáciu pre platformu mobilných platieb

Scottsdale, USA. Apriva oznámila, že dokončila doplnkovú certifikáciu EMV pre Apriva Pay Plus na platforme Nashville First Data. Ide o tretiu certifikáciu pre riešenie mobilných platieb.
Táto najnovšia certifikácia s First Data stavia na predchádzajúcej certifikácii s Omaha platformou a rozširuje ju v Nashville platforme pre platby cez EMV číp a platby prostredníctvom podpisu v AprivaPay Plus. Zariadenia na báze Apple, Android a Amazon Fire budú môcť prijímať platby podľa medzinárodného štandardu EMV, pri spárovaní cez zariadenie čítačky kariet Walker 1.0. Kompatibilnými sú tiež platby cez Visa, MasterCard, American Express, Discover či Samsung platby. Toto riešenie bude dostupné prostredníctvom predajných partnerov Apriva.

AprivaPay Plus premení akýkoľvek Fire Apple, Android alebo Amazon zariadenia na mobilné miesta predaja. Táto efektívna certifikovaná aplikácia je zameraná na malé i stredne veľké firmy, a môže byť použitá tak pre predajňu ako i mobilný/ambulantný predaj.

AprivaPay Plus umožňuje tiež cez svoj on-line portál firme ľahko si zisťiť informácie o pradaji, sledovať predaje, riadiť zásoby a tvoriť reporty. Kastomizovateľné riešenie je navrhnuté tak, aby zodpovedalo špecifickým potrebám akéhokoľvek obchodníka, poskytujúc cenovo dostupný, bezpečný spôsob ako prijímať platby.