Aplikácia s perfektnou metrikou – PayRange

PayRange prináša aplikáciu, v ktorej si zvolíte režim – režim spotrebiteľa, alebo režim prevádzkovateľa. Tomu spotrebiteľskému sa tentokrát venovať nebudeme. Čo však môže urobiť dobré nejaká aplikácia pre prevádzkovateľa? Dáta ako každé iné? Nie, tentokrát je to nadupaná appka, ktorá urobí váš život prehľadejším.

Paresh Patel je zakladateľom a generálnym riaditeľom PayRange. Je to zároveň bývalý prevádzkovateľ vendingu. Na margo svojej aplikácie povedal: „Keď som bol prevádzkovateľom, vždy som si predstavoval, aké by to bolo super ráno sa zobudiť, a namiesto emailom si pozrieť včerajší predaj. Bola by to prvá vec, ktorú by som ráno urobil presne tak, ako väčšina ľudí kontroluje emailové schránky. Tento môj sen sa už stal skutočnosťou.“

Takže, čo nová aplikácia ponúka? V režime obsluhy PayRange poskytuje denné, týždenné, mesačné a ročné obraty. Informácie sa aktualizujú každú hodinu. Viete si pritom pozrieť obraty všetkých automatov, ale aj každého automatu samostatne. Viete presne zistiť, v ktorom čase je najviac vyťažený a aktívny.

Keď hovoríme, že ide o súhrnnú aplikáciu, znamená to, že okrem obratov je možné, tak ako doteraz, využívať aj jej platobné funkcie. Tie však platia najmä pre režim spotrebiteľa. Spotrebiteľ si tak nielen pohodlne nakúpi, ale prostredníctvom aplikácie aj bezpečne zaplatí za tovar z automatu. PayRange tak nadväzuje na svoje doterajšie portfólio a efektívne ho vylepšuje. Aplikácia je k dispozícii úplne všetkým – pre iOS aj Android zariadenia. Prevádzkovatelia, ktorí už PayRange využívajú, si len rozšíria doterajšiu verziu. Noví si ju nainštalujú v plnom rozlíšení.