Domáce kino z krabice od pizze

Predstavte si, že jete pizzu, doma v obývačke a k tomu sledujete obľúbený film ako v kine, lebo z krabice od pizze si urobíte veľmi jednoducho domáci projektor. A stačí vám k tomu len váš mobilný telefón. Utópia? Sci-fi? Nie, v Hong-Kongu to už dokonca aj vyskúšali!

Pizza Hut vyvinula krabicu, ktorá môže byť transformovaná do provizórneho filmového projektora. Najskôr si klasicky kúpite pizzu, ktorú vám zabalia do krabice. Do krabice vám však okrem vašej objednanej pizze pribalia aj stojan na smartphone a zväčšovaciu šošovku. V krabici je diera presne uspôsobená tak, že k nej priložíte šošovku, stojan s telefónom, umiestnite krabicu na vhodné miesto a zábava môže začať.

Neviete, aký film? Aj v tomto vám pomôže Pizza Hut. Na krabici je QR kód, ktorý si zoscanujete do mobilu a vďaka ktorému môžete pozerať filmy priamo z aplikácie. Na svoje si prídu fanúšikovia hororu, sci-fi, romantiky, ale aj akčných žánrov. Pizza Hut chce takto podporovať existujúci vzťah medzi pizzou a domácou zábavou.

Osobne si viem veľmi dobre predstaviť, že by tu bola takáto možnosť aj cez automaty. Však už máme automaty, ktoré pred očami zákazníka upečú pizzu a on si ju len odnesie v krabici domov. Stačí len tie krabice vymeniť za tieto „filmové“... Tak či tak ide o skvelý nápad, ako si jednoducho dopriať kino v pohodlí svojej obývačky.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=2ToBrS7Wsxg" type="video" mtype="youtube"}