Kľúčová úloha automatu v štáte New York

Kým na niektorých miestach vo svete sa doslova brojí proti automatom, v štáte New York vsadili na niečo úplne iné. Sú to práve automaty, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri miestnych obchodoch.

Myšlienka je pritom úplne jednoduchá. Ľudia cestujú a keď cestujú, potrebujú občerstvenie. V rámci zdravých trendov siahajú po jogurtoch, ovocí, drobnom čerstvom občerstvení v podobe syrov a zeleniny... Taktiež potrebujú osvieženie v podobe nápojov. Každý štát na svete chce, aby peniaze zostávali na jeho území a preto guvernér štátu Andrew Cuomo podporil myšlienku, aby boli automaty prítomne všade tam, kde je to potrebné, na všetkých dopravných uzloch a frekventovaných miestach. Naviac sú plnené od miestnych podnikateľov a farmárov. Výrobky sú čerstvé, pravidelne dopĺňané a kontrolované. Týmto jedinečným spôsobom podporujú domácich poľnohospodárov a výrobcov a zároveň uspokojujú zákazníkov.

Automaty nezabezpečujú nielen potravinové občerstvenie. Získate v nich aj lístky na miestne koncerty, divadlá, či iné kultúrne podujatia. Taktiež si môžete zakúpiť aj cestovné lístky... A ani to nie je všetko! Prejdete krajinu a zistíte, že aj niekde nestihnete otváracie hodiny obchodov, automaty sú tam a nevyhnutné veci ľahko získate práve z nich.

Táto jednoduchá myšlienka ma v štáte New York veľký úspech. Sprevádza ho aj rozsiahla marketingová podpora. Guvernér Cuomo by bol rád, pokiaľ by sa táto myšlienka rozšírila ďalej.