Tu Me – nápoj pre zdravie a fitness so zázvorom

Nová rada aromatického nápoja je vyrobená na báze vody. Vody Tu Me sú určené pre spotrebiteľa, ktorý apeluje na zdravie a vyhľadáva produkty so zázvorom. Je to práve zázvor, ktorý sa už 3000 rokov využíva ako prírodný prostriedok v boji proti zápalu.

Tu Me je k dispozícii v kombinácií príchutí – citrusy, lesné plody a mango – so zázvorom. Obsahuje vitamíny, antioxidanty a elektrolyty. Poskytuje alternatívu k sladkým športovým nápojom.

V USA reťazec športových klubov LA Fitess siahol po osvedčených automatoch, aby nápoje čo najpohodlnejšie ponúkol zákazníkom. Zdravé automaty s Tu Me sú momentálne rozšírené v južnej Kalifornii, no v najbližších dňoch a týždňoch budú rozmiestnené po celej krajine.

Dnešní spotrebitelia sú múdrejší. Majú oveľa väčšie povedomie o svojom zdraví. Po tréningu, po cvičení, chcú nápoj so skutočným prínosom pre zdravie. A Tu Me poskytuje všetko, čo takýto zákazník požaduje a potrebuje. Jeho popularita preto stúpa závratnou rýchlosťou. Zdravé automaty jednoducho patria na športoviská, do športových klubov a do fitness centier...