Adobe nová aplikácia na podporu marketingu otvára nové možnosti aj vendingu

Jednou z najväčších udalostí vo svete digitálneho marketingu je bezpochyby predstavenie novej inovácie Adobe – Adobe Marketing Cloud.

Toto riešenie softvérovo umožní podnikateľom rásť. Ponúka digitálny marketing a internetovú podporu. Nová inovácia čerpá zo všetkých doterajších skúseností v reálnom svete. Využíva pritom skúsenosti zo všetkých oblastí – maloobchod, reštauračné služby, hotely a, samozrejme, aj vending.

Klasický Adobe v novej inovácii tak podnikateľom pomôže oveľa jednoduchšie a samostatnejšie realizovať svoje marketingové nápady a plány. Inštalácia je jednoduchá a výsledok interaktívny. To znamená, že si môžete samostatne vytvárať obrázky, interaktívne 3D modely, videá a rôzne ďalšie formáty svojich propagačných materiálov a podobne.

Adobe pracuje aj na multi-touch podpore – teda podpore prostredníctvom mobilných aplikácií. Tu by mala pomôcť Creative Cloud. Adobe Marketing Cloud umožňuje využívať aj GPS dáta, dokáže optimalizovať značku firmy a urobiť prezentácie, ktoré je možné umiestňovať v obchodoch, ale aj na štadiónoch, letiskách, hoteloch, múzeách a ďalších miestach, ktoré považujete za zaujímavé.

Adobe sľubuje, že čoskoro bude plnohodnotná aplikácia programu pre smartphony. Zatiaľ je možné prostredníctvom šikovných mobilov používať aplikáciu Creative Cloud. Adobe má jasný cieľ – vytvoriť dokonalý obsah, ktorý uľahčí klientom život a ktorý sa zmestí do všetkých zariadení, ktoré využíva. Bude môcť prostredníctvom programu využívať všetky služby, ktoré ku každodennému životu potrebuje – používať bankomat, mať po ruke hernú konzolu, mať prehľad o najbližších čerpacích staniciach a servisoch pre auto, mať prehľad o účtovných pohyboch vo firme... Je jasné, že sa aj s firmou Adobe máme na čo tešiť. Budúcnosť je evidentne v app-kách...

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=hxbADwtWtcY" type="video" mtype="youtube"}