Akváriové šialenstvo je predzvesťou úspechu nového dizajnu

Fishbowl frenzy je tímová hra, ktorá spustila doslova akváriové šialenstvo. Priťahuje hráčov vďaka prepracovanej grafike a viacerých možností v samotnej hre. Rozšírená realita umožňuje hre väčšiu šikovnosť a variabilitu.

Arkádová hrá Fishbowl frenzy zaujala už minulý rok v Orlande na Floride ako atrakcia výstavy Expo 2014. Tento rok sa postarala o rozruch na International Expo v Londýne.

Záujem vyvoláva hlavne prepojením klasickej hry s tými najšpičkovejšími technológiami. Hráč má pocit, že všetko ľahko prejde. Koncepcia hry je založená na jednej z najstarších a najznámejších tém. Grafika nezaostáva s najmodernejšími aplikáciami. Ryby žijú vo svojich „miskách“. Každá je stvárnená vo vysoko kvalitnej 3D animácii. Vedia sa rýchlo a plynule pohybovať. Automaty s Fishbowl frenzy sú vybavené 65´´ LCD monitormi.

Tvorcovia chcú, aby staré dobré arkádové hry zažili opäť svoju veľkú slávu. Ľudia ich milovali – pinball, Pac-Man-a a ďalšie. Boli nové, prvé a jednoduché. Dnes sú však všetci náročnejší a technologické postupy sa nedajú zvrátiť. Používatelia vyhľadávajú prepracovanú a náročnú grafiku a hry, v ktorých všetko nejde len tak jednoducho. Fisbowl frenzy vyzerajú veľmi realisticky. Hru už ale musí každý hráč zvládnuť sám. Tvorcovia zaručujú, že si pritom užijú veľa zábavy. Ostatne o tom svedčí aj ich úspech na veľtrhoch. Ten londýnsky bol tento rok v januári. A stánok s Fisbowl frenzy doslova praskal vo švíkoch. Rovnako ako minulý rok v Orlande.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=ZfQ2oP5ZXLk" type="video" mtype="youtube"}