Automat na motocykli!

Aj vy máte predstavu o predajnom automate, že je to v podstate na jednom mieste položená „krabica“, ktorá poskytuje rôzne služby? Bez ohľadu na dizajn a veľmi zjednodušene skonštatované...

Nuž, technológie pokročili a dnes už takáto predstava automatu neplatí. Excalibur totižto urobili úplne nový koncept, ktorý je špeciálne vyvinutý pre show na výstavu konanú v Národnom múzeu motocyklov vo Veľkej Británii. Keďže ide o výstavu motocyklov, tak automat prešiel dokonalou rekonštrukciou, a tak sa stal zároveň aj výzvou pre konštruktérov. Vďaka nim bude možné získať počas výstavy kávu priamo z motocykla.

Ryan Harper, manager Excalibur, povedal: „Chceli sme takto demonštrovať našu flexibilitu, technické schopnosti a zručnosti. Zároveň aj naše myslenie, zmysel pre humor. Sme hrdí, že sa nám toto všetko podarilo a budeme môcť výsledok ukázať práve na výstave.“

Chcete vidieť motocyklový automat? Nájdete ho v stánku číslo 37. Na vaše otázky sa tešia konštruktéri a celý tím Excalibur už 14. apríla na veľtrhu Vendex.

Vendex je významnou udalosťou vo Veľkej Británii. Je to prehliadka predajných automatov, na ktorej sa predstavujú inovácie výrobcov, dovozcov, distribútorov, veľkoobchodníkov, výrobkov, surovín, zariadení a služieb. Výstava sa pravidelne koná od roku 2003.