Touch Tunes podporuje najnovší album Luke Bryana „Spring Break“

Mali ste pocit, že už dlhšie sme neinformovali o novinkách v hudobnom svete? Dnes to napravíme. Touch Tunes opäť podporuje hudobníka – tentokrát je to country star Luke Bryan. Mimochodom, minulý rok najhranejší interprét!  Oficiálne mu 10. marca vyšiel najnovší album „Spring break... Checkin´out“. Checkin´out je názov Bryanovej poslednej show v Panama city Beach na Floride.

„Je to vždy jeden z mojich každoročných vrcholov – urobiť šou plnú zábavy. Nedokážem to fanúšikom odmietnuť. Napĺňa ma to vždy aj pocitom smútku, lebo je to posledná akcia v roku v rámci mojej tour. Ale fantastický čas!“ povedal Bryan.

Album „Spring break... Checkin´out“ obsahuje päť nových originálnych skladieb. Zároveň na ňom fanúšikovia nájdu šesť skladieb z minuloročnej šnúry. Samozrejme, titulná skladba „Spring break“ sa dočkala aj videoklipu.

Vždy, keď vám prinášam tieto správy, tak mi je ľúto, že na Slovensku môžu naši muzikanti o takomto silnom promo iba snívať... 

Luke Bryan je country spevák a skladateľ. Čo chcete od chalana z Tennessee? V USA sa teší z veľkej popularity, inak by nebol najhranejším interprétom. Minulý rok naviac získal od Billboard Music Awards titul Top Contry Artist a zároveň Top Country Album „Crash My Party“. A v rámci American Contry Countdown Awards získal titul „Spevák roka“. Mladý, krásny, talentovaný a úspešný otec dvoch detí si v roku 2006 vzal za manželku lásku z vysokej školy Caroline. Šťastne ženatý chlap tak môže donekonečna vyspevovať o diaľkach, cestách, a láske s gitarou v ruke...  Za plnej podpory Touch Tunes a jukeboxov po celej Amerike.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=u9OKO1pyOlk" type="video" mtype="youtube"}