Ideálny kávovar na pracovisko

Coffeesmart ponúka vylepšený kávovar určený špeciálne na pracoviská. Automat je malý, prijíma kapsuly Keurig. Zamestnávateľ tak môže ponúkať zamestnancom kávu zdarma. A to rôzne druhy.

Na pracoviskách je s kávou problém. Ak ju aj zamestnávateľ zabezpečí, väčšinou sú zamestnanci, ktorí pijú veľa kávy, málo kávy, len jeden druh, alebo radi skúšajú nové veci... Koľko ľudí, toľko chutí. Kým niektorí majú kávy akurát, iným sa zdá, že im ju zamestnávateľ dáva vo veľmi malom množstve, prípadne sa na niektorých nedostane vôbec. Kávovary Coffeesmart milujú všetci. Ku káve zdarma sa dostane zamestnanec cez svoju kartu a osobný PIN kód. Na každého je určený určitý počet šálok na deň. Tak má spotrebu kávy pod kontrolou nielen zamestnávateľ, ale aj samotný zamestnanec.

Kávovar pritom spĺňa najnáročnejšie technické parametre. Zodpovedný pracovník za prevádzku kávovaru vie ihneď vyhodnotiť spotrebu určitého druhu kávy, doplniť včas zásoby a zvládnuť tak minimálnu prevádzkovú náročnosť.

S kávovarom Coffeesmart bude mať každý zamestnávateľ svoje výdavky pod kontrolou. A zamestnanci sa tak nebudú musieť hádať, či na seba zazerať, pre šálku kávy. Káva má predsa spájať. A dobré vzťahy na pracovisku sú základom úspechu každej firmy. Spokojní zamestnanci sú predsa produktívnejší a lojálnejší...