Kvety z automatu v moskovskom metre

Každá žena bude môcť v moskovskom metre získať kvety. V jeho vstupnej hale sú umiestnené nové predajné automaty.  V nich bude možné nielen kvety priamo kúpiť, ale na základe kódu si ich aj vyzdvihnúť.

V roku 2015 by mali postupne pribudnúť takéto automaty na 50 staniciach metra. Pokiaľ si budú zákazníci kupovať kvety priamo, je to jednoduché. Nákup je ako akýkoľvek iný bežný nákup v automate. No tento bude výnimočný tým, že kvety bude možné zakúpiť aj prostredníctvom internetu.

Florista Alexander Skarlet hovorí, že takto prostredníctvom automatu budú môcť potešiť svoje lásky aj používatelia sociálnych sietí. Jednoducho im zašlú kód, ktorý získajú po zaplatení príslušnej sumy. Dievčina si potom môže vyzdvihnúť buď konkrétne kvety, alebo si z automatu sama vyberie kvety v príslušnej zaplatenej finančnej hodnote. Kód bude mať platnosť jeden mesiac.

Kvety umiestnené v automate budú aranžované v malých, ľahko prenosných kytičkách. Prevádzkovatelia sľubujú, že si vyberie každý. Vedenie metra je rovnako spokojné. Tvrdí, že takto sa priestory nielen skrášlia, ale prispeje to aj k zlepšovaniu vzťahov medzi ľuďmi. Kvety sú predsa tým najkrajším posolstvom náklonnosti medzi mužom a ženou.