Oxx Bark Tough – prenosný kávovar pre náročné pracoviská

Oxx vytvorila nový kávovar – coffeeboxx. Ide o špeciálne navrhnutý prenosný kávovar, ktorý zvládne aj tie najextrémnejšie podmienky. Je určený pre tých milovníkov dobrej kávy, ktorí pracujú v náročných a drsných podmienkach. Oxx je prakticky nezničiteľný – je odolný voči hrdze, odolný voči prachu, odolný voči vode a odolný voči nárazu. Výrobca dokonca tvrdí, že sa nedá ani rozdrviť.

Vývojári mali čo robiť, aby zvládli náročnú úlohu. Dnes s hrdosťou vyhlasujú, že na novom kávovare Oxx môžete pokojne zaparkovať svoje auto, a kávovar bude bezproblémovo fungovať ďalej. Pritom je ľahký a má robustné držadlo. Ideálny pre používanie napríklad na staveniskách. Využijete ho ale aj pri obyčajnom kempovaní.

Oxx naplníte jednoducho kapsulami s obľúbenou kávou. Sú kompatibilné všetky K-cup kapsule. Nádrž na vodu má 2,5 litra. A dokonca si môžete vybrať z ponuky objemu šálky hotovej kávy – až tri rôzne veľkosti pre tri možnosti perfektnej kávy práve pre vás.

Kávovar má dva dávkovače. Jeden je klasický na kávu, druhý na horúcu vodu. Jednak pomáha pri čistení, ale čo je dôležitejšie, môžete si horúcou vodou zaliať čaj, polievku, horúcu čokoládu, alebo akékoľvek potraviny, ktoré potrebujete práve na svojom pracovisku a k ich príprave stačí horúca voda.

 

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=ZFeAzn8hsSc" type="video" mtype="youtube"}