Vlastné CD z automatu

State-of-the-art je multimediálny automat od Starbooth určený pre spevákov na okamžité nahrávanie vlastného CD.

Nahrávanie v nahrávacích štúdiách môže byť pre začínajúce hviezdičky náročné a časovo i finančne nezvládnuteľné. Neboli by však technológie technológiami a obchod obchodom, keby sa nenašlo riešenie.

Starbooth preto predstavuje automat State-of-the-art, ktorý celý proces automatizuje, robí ho cenovo dostupným a naviac ponúka veľkú zábavu.

Automat je plne automatizovaný samostatný a v ničom nezaostáva oproti iným automatom. Nahrávku hneď po vytvorení napáli na CD, prípadne Vám ju poskytne prostredníctvom e-mailu.  Je profesionálne a kvalitne vybavený. Obsahuje jednoduchú dotykovú obrazovku s používateľských rozhraním na audio a s vizuálnym navádzaním zákazníka.

Využíva pripojenie k internetu, je plne monitorovaný, dokáže dávať prehľadné informácie o licenčných poplatkoch v reálnom čase, poskytuje štatistiky, informácie o prevádzke...  Bez problémov je kontrolovateľný pomocou vzdialenej podpory. Taktiež využíva robotiku, zákazkový softvér, technológiu na báze servera a všetky dostupné platobné metódy. Je vysoko kvalitný, ale najmä sebestačný.

Voliteľne môže preniesť video nahrávku priamo na sociálne siete. Ihneď po nahratí tak môže mať zákazník nahrávku na You Tube, My-Space, Facebooku a podobne.