Cavas – exkluzívne automaty pre náročných

Vo svete vendingu je neustále priestor na nové a nové nápady. Ten najnovší prichádza z Argentíny. Käniet Wine Cellars je inovatívny, vtipný a štýlový automat pre tých najnáročnejších. Nejde pritom o jeden stroj, ale o zariadenie. Je určený do vínnych pivníc, a do špecializovaných klubov s podávaním alkoholu v súkromných priestoroch.

Výrobcovia chceli ponúknuť niečo, čo tu ešte nebolo. V Argentíne sa tejto myšlienke intenzívne začali venovať od roku 2009. chceli jednoducho vytvoriť exkluzívnu službu.

Cavas je určený do vínnych pivníc a súkromných priestorov. Tie by mali byť strážené, prístup k nim kontrolovaný. Jednak sa tým zaručuje exkluzivita, ale oveľa dôležitejšie je zamedziť prístup neplnoletým osobám. Výrobcovia umiestnili Cavas už vo viacerých kluboch. Avšak jeho naplnenie nie je všade rovnaké. Niekde nájdete len exkluzívne vína, na inom mieste vína a destiláty, na ďalšom šumivé vína... Aj to, čo do automatu dáte, zaručuje jeho exkluzivitu.

Mincami v tomto zariadení nezaplatíte. Platby je možné vykonávať len prostredníctvom platobných kariet. Rovnako si nekúpite iba jeden pohárik. Vždy je možné kúpiť iba celú fľašu.

Cavas môžete naplniť až 96 fľašami. Jedna jeho časť je meter široká, 35 cm hlboká a vysoká 1,8 m. Môžete si týchto panelov dať vedľa seba viac a ovládať ich jedným platobným zariadením. Ale môžete pridať aj drobné cukrovinky, čokoládu, alebo oriešky, či čipsy.

Nejde o automat, ktorý by zaplnil ulice. Käniet Wine Cellars ho odporúčajú do vínnych pivníc, do klubov a na miesta s exkluzívnym prístupom.