Vending Pay Expo na Ukrajine bude

Medzinárodný veľtrh Vending Pay Expo na Ukrajine zostáva zapísaný v diári bez ohľadu na politické konflikty v krajine. Bude sa konať 3.-4. marca 2015. Potvrdili to organizátori. Práve je obdobie, v ktorom je možné sa zapísať ako účastník.

Na doterajších ročníkoch Vending Pay Expo sa prezentovali najmä výrobcovia kávy a občerstvenia všetkých druhov. Dávali do pozornosti dávkovacie automaty a patentované technológie. Veľtrh uspokojoval záujemcov o informácie a novinky z rôznych odborov. Zastúpený bol potravinársky priemysel všeobecne, dostupné platobné prostriedky, herný priemysel, hudba, lotériové automaty, franchizový systém, ale aj možnosti financovania podnikania.

Vending Pay Expo 2015 bude mať špeciálny priestor venovaný segmentu vody a vodných zdrojov „AquaVending“. Nájdete tu všetky aktuálne a dostupné ponuky z oblasti vody, filtrov a chladiacich systémov.

Svoj veľký samostatný priestor bude mať aj oddelenie „ProBank“ vyhradené zariadeniam, softwéru a procesom riadenia, bankovníctva a obchodu. Nájdete tu informácie o platobných kartách, bezhotovostných systémoch a to nielen tých existujúcich, ale dozviete sa aj to, ako napreduje vývoj tohto segmentu.

Organizátorom ešte zostáva zostaviť a realizovať kompletný program, a to aj vrátane prednášok a workshopov. Je potvrdené, že odborná konferencia bude mať názov „Technológie XXI. storočia pre vending“.  Súčasťou bude prehliadka technologických inovácií, ktoré vylepšili svet vendingu v tomto roku.

Organizátori nezabúdajú ani na tzv. zelenú líniu. Svoj priestor si tam nájdu aj biopotraviny. OrganicVend predstaví tieto druhy výrobkov a predajné automaty, ktoré ich ponúkajú.