Nový album Roberta Planta podporujú jukeboxy Touch Tunes

Frontman slávnej Led Zeppelin, Robert Plant, vydáva svoj desiaty štúdiový album „lullaby and... The Ceaseless Roar“ aj na Touch Tunes.

Album ponúka 11 nových skladieb. Deväť z nich sú pôvodné nahrávky, ktoré napísal Plant so svojou kapelou Sensational Shape Shifters. „Je to naozaj výnimočný záznam, slávnostný, silný, odvážny, africký,“ hovorí Plant. „Je v ňom celý impulz môjho života. Života speváka, ktorý musí dobre spravovať svoje bohatstvo, svoje talenty. Som veľmi šťastný, že som na ňom mohol pracovať so senzačnými Sensational  Space Shifters. Sú zaujímavým zjavom súčasnej hudby... pýtavam sa sám seba, či musím ešte niečo povedať? Je vo mne ešte niekde pieseň? V mojom srdci? Vidím život a to, čo sa so mnou deje. Pozdĺž životného chodníka, po ktorom kráčam, sú očakávania, sklamania, šťastie, otázky a silné vzťahy... teraz som schopný vyjadriť svoje pocity prostredníctvom melódie, sily a tranzu. Všetko spoločne v kaleidoskope zvuku, farby a priateľstva.“

Na podporu albumu sa americkí fanúšikovia môžu tešiť na ohlásené severoamerické turné so Sensational Space Shifters. Turné by malo začať na jeseň. Či sa Plant vydá aj do Európy nateraz nie je známe. V každom prípade aj vďaka Touch Tunes sa nový Plantov album „lullaby and... The Ceaseless Roar“ vydal do sveta. 

{jamedia src="http://www.youtube.com/watch?v=dt9yJH87Ass" type="video" mtype="youtube"}