Revolúcia v turistických automatoch

Automaty a turistické informácie idú dokopy. Špecifické informácie si vyžadujú aj špecifický a atraktívny prístup. Niektoré automaty poskytujú mapy, iné prehľad najbližších podnikov, či kultúrnych atrakcií. Na trhu je však nový Infotactile.

Infotactile je atraktívny, prístupný, s možnosťou neustálej aktualizácie. Poskytuje informácie o turistických možnostiach, o kultúrnych pamiatkach, ale aj obchodné informácie, či dokonca dokáže predať vstupenky na výstavy, divadelné predstavenia... Nie je to čisto reklamné médium, ale ponúka širokú škálu informácií. Takto uspokojí aj tých najnáročnejších turistov.

Funguje jednoducho – zvolíte si bod prístupu k službám – čiže zadáte, kde sa nachádzate. A potom si zvolíte informácie, ktoré chcete vyhľadať. Najbližší bankomat? Požičovňu bicyklov? Turistickú trasu? Divadelné predstavenie? Kino? Odchod autobusu? Automat nájde informácie, ktoré potrebujete.

Marketing nepustí a Infotactile je pripravený. Jeho návštevníci získajú kód priamo do svojho mobilu.  Na základe toho môžu turisti získať zľavu na lístky na kultúrne podujatia. Alebo si ich môžu výhodne kúpiť priamo v automate. Pritom nepotrebujú hotovosť, ale stačí mobilný telefón, alebo kreditná karta. Automat prijíma platby všetkými najmodernejšími dostupnými technológiami.

Umiestnenie automatu je vhodné tak v hotelových komplexoch, ako aj v uliciach miest.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=mOPKtFQrNhc" type="video" mtype="youtube"}