eBook – Office Coffee Service

Chcete rozbehnúť obchod s automatmi na kávu? Začínate sa pohybovať v tomto odvetví podnikania a potrebujete sa zorientovať? Máte možnosť siahnuť po elektronickej publikácii Office Coffee Service.

Publikácia je aktualizovaná pre rok 2014. Poskytuje informácie o automatoch do kancelárií, ktoré ponúkajú teplé nápoje, kávu, čaj, plastové poháre, papierové poháre, mlieko, cukor, paličky na miešanie... všetko, čo je potrebné k tomu, aby vaše automaty perfektne fungovali a poskytovali zákazníkom ten najlepší servis.

Prvá kapitola je venovaná základom ako je plánovanie, dane, rabaty, licencie, poistenie... V druhej kapitole nájdete prehľad automatov, potrebných surovín ako je káva, prísady, poháre a podobne. Tretia kapitola je venovaná zmluvným dojednaniam, druhom poplatkov, návodom ako zarobiť peniaze, ako si zvoliť vhodné miesto, ako hodnotiť svoj obchod a úspech... Vo štvrtej kapitole nájdete slovník pojmov v kávovom priemysle, rôzne návody na obchodný úspech. Piata kapitola je vlastne sprievodcom pre nakupujúcich. 

Knihu ľahko získate tu: https://www.vendingconnection.com/ebooks/office-coffee-service-ebook/

Pokiaľ vás táto kniha zaujala a presvedčila o tom, že tento typ podnikania Vám vyhovuje a chcete sa stať v tejto oblasti profesionálom, všetky informácie Vám radi poskytnú vo firme Vendea, s.r.o., www.vendea.sk. Jedná sa o spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou podnikania v predaji cez automaty.