Vending a klasické lekárne

Automaty si pomaly, ale isto, nachádzajú svoje miesto a opodstatnenie aj v klasických lekárňach. Jedným z takýchto počinov je aj nová rada Pharmabox24 od Olevending. Tieto automaty sú k dispozícii v troch modeloch, aby uspokojili požiadavky na veľkosť a kapacitu. Ale všetky ponúkajú rovnakú kvalitu a rovnaké výhody.

Pharmabox24 môže pomôcť uspokojiť zákazníkov, ktorí potrebujú len základnú kozmetiku, alebo jednoduché liečivá bez lekárskeho predpisu. Voľba je závislá od legislatívy danej kvality a rozhodnutia majiteľa lekárne. Lekárnici z rôznych krajín po celom svete často konštatujú, že v noci sú často len „predajcami kondómov“. Vhodnou voľbou tovaru v automate, ktorý je prístupný 24 hodín denne sedem dní v týždni, môžu lekárnici svoj čas využiť efektívnejšie.

Automaty tiež môžu pomôcť aj rodičom, ktorí potrebujú uprostred noci krém na zapareniny, púder, či náhradný cumlík. Môžu byť dobrou prvou pomocou aj o tretej ráno. Všetko je o prehľade požiadaviek zákazníkov v regióne a šikovnej voľbe... 

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=YYJAIGGJon4" type="video" mtype="youtube"}