Rubi kávomaty na scéne vendingu

Káva z automatov má zlú povesť. Aj keď dnes už môžeme skonštatovať, že ide skôr o predsudok. Ten sa rôzne spoločnosti po celom svete snažia zmeniť a prinášajú stále lepšie technológie, lepšiu kávu, lepší výber... Jednoducho aj automat môže ponúknuť kvalitnú a chuťovo vynikajúcu kávu.

Rubi coffee prichádza so svojou novinkou do škôl, nemocníc a na pracoviská. Momentálne sú jej automaty už po celej Amerike a sieť sa neustále rozrastá.

Najnovšie technológie, spolupráca s Windows Vista Vending, interaktívna obrazovka, možnosť výberu a zelený program. Nový automat Rubi micro café ponúka kávu, ktorá sa kvalitou vyrovná tomu najlepšiemu, čo ponúkajú baristi v reštauráciách. Aspoň to tvrdia majitelia Rubi Coffee.

Inovácia nespočíva iba v kvalitných ingredienciách – čiže v kvalitných kávových zrnách, smotane, vode...

Na interaktívnej obrazovke si zvolíte, aký nápoj vlastne chcete. Sami si volíte množstvo vody, kávy, cukru, smotany, či veľkosť pohára. Pohár si vyberiete zvlášť. Rovnako si môžete, a nemusíte, vziať na pohár viečko. Ak máte vlastný, čo sa v nemocniciach, ale aj na školách stáva, prispievate k zelenému programu, lebo nevyužijete obal, ktorý je potrebné vyhodiť.   

Automat má v sebe vlastný systém na zohrievanie vody, mletie kávy, jej dávkovanie. Softvér je prepojený cez internet s počítačom, či mobilným telefónom, prevádzkovateľa. Okamžite viete, či je potrebné stroj vyčistiť, doplniť poháre, kávu, cukor...  Atraktívny je aj moderný červený dizajn. 

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=dBrbXuoTWwg" type="video" mtype="youtube"}

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=n9QbJB9yfTQ" type="video" mtype="youtube"}