Praktická e-book o vendingu

Chystáte sa začať podnikať vo vendingu? Teraz máte možnosť dozvedieť sa o aktuálnych tipoch, ako začať prevádzkovať svoje automaty. Publikácia je aktualizovaná pre rok 2014.

Nájdete v nej klady a zápory verejného vendingu, popis produktov, kam sa obrátiť, ak chcete konkrétny tip automatu, a množstvo ďalších užitočných informácií. Vrátane rôznych tipov, ako vybrať vhodné produkty, lokalitu, ako počítať náklady, zostavovať rozpočet, zvoliť si platobné formy, či spolupracovať s charitou. Tak isto sa dozviete o vhodných typoch softwérových programov, slovník pojmov, či možnosti financovania nákupu automatov.

Kniha je v elektronickej podobe, bez problémov si ju môžete stiahnuť priamo do svojho počítača. Je dostupná v anglickom jazyku. Nájdete ju tu:

https://www.vendingconnection.com/ebooks/bulk-vending-ebook/

Prví čitatelia označujú informácie z knihy za veľmi užitočné. Kniha je ako e-book k dispozícii vo formáte pdf.

Ak Vás táto kniha zaujala a presvedčila o tom, že tento typ podnikania Vám vyhovuje a chcete sa stať v tejto oblasti profesionálom, všetky informácie Vám radi poskytnú vo firme Vendea, s.r.o., www.vendea.sk. Jedná sa o spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou podnikania v predaji cez automaty.