Saeco uvádza nové riešenia kávovarov

V dňoch 4. a 5. júna sa konal v Madride už 11. ročník Foodservice Expo. Saeco bol oficiálnych sponzorom. Spoločnosť sa však zúčastnila aj ako vystavovateľ. Prezentovala najnovšie inovácie pre trh profesionálnych zariadení určených pre stravovací trh. Nové technológie sú charakteristické oveľa ľahšou údržbou.

Nové zariadenia na kávu sú plne automatizované, poskytujú dokonalé espresso z čerstvo pomletých kávových zŕn, a taktiež všetky kombinácie s čerstvým mliekom – cappuccino, macciato, latte... Všetko s maximálnou spoľahlivosťou a výkonom, pri nízkych nákladoch na údržbu. Nový je aj moderný dizajn. Rodina Saeco je tak obohatená o inovácie zariadenií Idea, Phedra a NexTag.

Phedra je známa hlavne ako ideálne raňajkové riešenie v štýlových hoteloch. NexTax nadchýna užívateľovu kapacitou na kávové zrná a prispôsobiteľný dotykový displej.

Všetky novinky sú navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie požiadavky profesionálneho užívateľa. Saeco dbá na elegantný dizajn a jednoduchosť, na udržateľnosť a všestrannosť. Ponúkajú tak splnenie chuťových snov milovníkom kávy kedykoľvek a kdekoľvek.

Saeco sú ideálne riešenia pre hotely, bary, supermarkety a kaviarne s vlastným štýlom. 

{jamedia src="http://www.youtube.com/watch?v=TxHPtDoVEwc" type="video" mtype="youtube"}

{jamedia src="http://www.youtube.com/watch?v=NGbio452Loo" type="video" mtype="youtube"}