Revolúcia v zabezpečení stravy pre zamestnancov

Špecialista na automaty zaviedol 365 EschopCity MicroMarket na britskom trhu. Tento spôsob stravovania pochádzajúci z USA zásadne mení spôsob, akým firmy zabezpečujú stravovanie pre svojich zamestnancov priamo na pracovisku.

MicroMarket sú plnoautomatické a ponúkajú nové alternatívy poskytovania potravín a nápojov na pracovisku 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Automaty využívajú najnovšie formy platieb, sú monitorované EPOS technológiami, ponúkajú plnohodnotný výber jedál a nápojov vrátane ovocia a zdravých čerstvých šalátov. Obsahujú chladiace zariadenia a zákazníci si môžu vybrať rôzne moderné druhy platieb – kreditnými kartami, z účtu, bezkontaktne. Dokonca aj najmodernejším spôsobom – rozpoznávaním odtlačkov, na základe ktorých sa navyšujú náklady na individuálnom účte zákazníka. Bezpečnosť zabezpečuje monitoring Eshop City prostredníctvom CCTV.

„Poskytovanie kompletných zdravých jedál v prostredí, ktoré je dynamické a podnetné, otvára nepreberné množstvo možností, ako zlepšiť životné podmienky zamestnancov a vytvoriť lepšie komunikačné a propagačné zázemie. Vytvára to pridanú hodnotu firemnej kultúry,“ konštatuje Bert Wallace, spoluzakladateľ Specialist Vending.

MicroMarket je možnosťou na vytváranie nových partnerstiev, podporuje vendingových odborníkov, inšpiruje k vytváraniu nových technológií a to všetko s tým vedomím, že je tu pre zákazníkov 365 dní v roku.