Nový digitálny automat na letisku

Na trh prichádza atraktívny automat novej generácie pre verejné sociálne zariadenia. Malý automat ponúka výrobky osobnej starostlivosti. Má v sebe všetky výdobytky modernej techniky, všetky technologické novinky. Je tak rovnako úspešným predajným, ako aj reklamným nástrojom. Prvé automaty nainštalovali na letisku v Sydney.

Nové automaty sú vybavené 32 palcovými dotykovými obrazovkami, ktoré ponúkajú toaletné potreby pre cestujúcich. Boli inštalované na všetkých sociálnych zariadeniach pri domácich a medzinárodných termináloch austrálskych letísk. Automaty sú vybavené výrobkami popredných značiek ako sú Nivea, Carafree, Listerine, Dettol, Durex, Herron, Napoleon Perdis, Gucci parfum a D&G v balení, ktoré zodpovedá požiadavkám na prepravu tekutín v lietadlách.

Automaty vyvinula austrálska spoločnosť Powder Room Interactive Media, ktorá sa špecializuje uvádzaním takýchto produktov na trh. Automaty prijímajú platby mincami, ale aj platby kreditnými kartami.

Letiská sa rozhodli týmto krokom zlepšiť starostlivosť, ktorú poskytujú svojim zákazníkom. Ponúkajú im tovar, ktorý potrebujú, a to v požadovanom balení a ľahko dostupný. Celkovo inštalovali 55 nových automatov tak na mužských, ako aj ženských sociálnych zariadeniach.