Huhtamaki uvádza na trh BioWare poháre

Spoločnosť Huhtamaki úplne redizajnovala celý svoj výrobný produktový rad kompostovateľných BioWare papierových pohárikov. Pohárom dala nový, moderný a hravý vzhľad a pridala dôraz na ich „zelený“ slogan – priateľskosť k životnému prostrediu. Nové poháre v deviatich rôznych dizajnových variantoch komunikujú nenásilným spôsobom, že už aj vo vendingu nastala nová doba a plasty sa stávajú skôr nedobrou vizitkou konzervatívnych operátorov. Huhtamaki má naozaj pôsobivé posolstvo vlastných výrobkov BioWare o pozitívnom vplyve na životné prostredie.
Vďaka prvotriednemu vzhľadu, nové BioWare, inak v podstate poháre z „obyčajného“ papiera, sú naozaj vkusné a nepôsobia lacným a funkcionalistickým dojmom. Tlmené farebné tóny, inšpirované najpríjemnejšou časťou farebného spektra ešte s pridanou symbolikou machu, štrku, piesku pôsobia ako čisto prírodný a z prírody pochádzajúci produkt, hoci je to práve naopak. Sú vyrobené tak, aby si príroda snimi veľmi ľahko poradila.
Všetky BioWare papierové poháre sú certifikované v súlade s EN13432, európskymi normami pre kompostovatelnosť obalov. To znamená, že poháre sú plne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné.