E-cigarety už aj z automatov

V žiadnom prípade náš portál nechce podporovať fajčenie, najmä z pohľadu jeho zdravotných následkov na zdravie ľudí a predovšetkým mladých ľudí. Tak isto nezastávame názor, že fajčenie môže byť „zdravšie“, ak sa fajčiar rozhodne obmedziť príjem škodlivých látok z tradičných cigariet prechodom na elektronickú cigaretu. S fajčením treba jednoducho prestať a existujú tisícky príkladov, že sa to pri troške pevnej vôle dá. Aj diabetik, akokoľvek milujúci sladkosti, sa musí ich veľkej časti vzdať a nahradiť niečím, pre svoj organizmus vhodnejším, a nikto o tom nediskutuje.
V každom prípade, z pohľadu poskytovania dostupných informácií zo sveta vendingu ponúkame aj túto:
V spolupráci spoločností Vaporin Inc a Seaga Manufacturing Inc, prichádza na svetlo sveta „Vapestation“, v podstate predajný automat na elektronické cigarety.
Automat je vyrobený tak, že sa ráta s jeho umiestnením niekde na stenu budovy alebo v interiéri budovy. Môže byť však inštalovaný aj na stojane, ktorý výrobcovia na požiadanie dodajú.
Produkty Vaporin ponúkajú vzhľad, pocit a chuť tradičných cigariet bez dechtu, tabaku, dymu a zápachu. Sú ponúkané v rôznych jednorazových a dobíjacích štartovacích sadách s voliteľnou príchuťou.
Vaporin bude automaty Vapestation inštalovať v prvom rade do kasín, nočných klubov, barov a na ďalšie miesta, kde sa tradične veľa fajčí. Každý Vapestation bude mať dostatočné bezpečnostné technológie, aby sa zabránilo maloletým nakupovať e-cigarety na verejných priestranstvách. Tak isto môže byť deaktivovaný v denných časoch až do 22.00, kedy by sa už maloletí nemali pohybovať vonku bez dozoru rodičov. Stroje budú tiež vybavené HD videom pre účely marketingu,propagácie, ale aj zdravotnej osvety.