Chcete ušetriť?

Tak sa poobzerajte po firme, ktorá nahradí vo vašich automatoch tradičné osvetľovacie prvky za LED osvetlenie.
LED osvetlenie sa vyznačuje tým, že spotrebúva medzi 80 a 90 percent menej energie než tradičné žiarovkové osvetlenie a 65 percent menej elektrickej energie, ako energeticky úsporné žiarovky. Jeho inštalácia do automatov sa stala nevyhnutnou pre tých, ktorí chcú ušetriť. Mimochodom, ak sa rozhodujete pre kúpu nových automatov do vašej spoločnosti, zariadenia bez LED osvetlenia by ste mali uprednostniť.
Napríklad vendingová spoločnosť Autobar Group Ltd počas šiestich rokov od spustenia programu, zmenou technológie získala úspory v spotrebe svojich strojov vo výške 51 miliónov kW / h elektrickej energie. Autobar prostredníctvom tejto iniciatívy tiež obmedzí emisie do ovzdušia v objeme 10.700 ton CO2 a súčasne môže nahradiť spotrebu elektriny vo 15.000 domácnostiach za rok.
Výhody LED osvetlenia spočívajú nielen v nižšej spotrebe. Ide o technológiu, ktorá nevytvára odpadové teplo, takže sa tiež šetria náklady na chladenie, má určite menšie riziko poškodenia, môže byť recyklovaná, a má dlhšiu životnosť.