Morský vánok od Azkoyenu vždy občerství

Predajný automat Brisa H-85 s výťahom od spoločnosti Azkoyen je spoľahlivý „pracant“. Ponúka ucelené riešenie súčasných potrieb zákazníkov a prispôsobuje sa aj špecifickým požiadavkám akéhokoľvek predajného umiestnenia. Zariadenie možno prevádzkovať samostatne s modulom zabezpečujúcim možnosť platby, je však možné pripojiť ho aj k nápojovému automatu Sienna, Tempo alebo novinkám Novara a Zensia.
Brisa má naozaj zaujímavý, ak nie až atraktívny dizajn. Celý veľký predajný priestor je dostatočne osvetlený a doslova nabáda zákazníka, aby si niečo vybral. A ten má naozaj z čoho, pretože vnútorný objem Brisy je impozantný. Automat sa môže pochváliť aj robustnou konštrukciou, do veľkej miery je už sám osebe bez ďalších investícií odolný voči vandalizmu. Platobný modul je 6 násobne ukotvený. Je pripravený pre EXE a MDP protokol, je kompatibilný s čítačkou platobných kariet a pracuje v rámci bezhotovostného platobného styku.
Automat Brisa od Azkoyenu, tak, ako aj ďalšie zariadenia značky, sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou, ľahkou a nenáročnou údržbou, v podstate všetko v jeho útrobách je prístupné z prednej strany automatu. Má jednoducho nastaviteľné police, jednoduché programovanie a konfiguráciu jednotiek.
Brisa môže mať vstavaný výťah, ktorý si po zadaní zákazníkom vyberie konkrétnu policu. Podávač  z nej presunie vybraný tovar na pracovnú plochu výťahu a ten ho zas jemne, bez pádov, buchotu a riziku poškodenia dopraví až do výdajníka. Výťah obsluhuje 4 až 6 poschodí a spolu 60 špirál.