Manželstvo Columbus Café a Daunature

Daunature je popredný špecialista na samoobslužný systém drobného občerstvenia. Columbus zas pôsobí na trhu ako prvý veľký reťazec vendingových kaviarní vo Francúzsku.
Predstavitelia oboch spoločností sa zamysleli nad možnosťou svoje sily a ponuky spojiť. Už teraz pripravujú inštaláciu dvadsiatich stánkov „rýchleho občerstvenia“, v ktorých nájdu zákazníci bagety, sendviče, klasické drobné lahôdky a sladkosti a potom samozrejme aj široký sortiment studených a horúcich nápojov.
Premiéru na verejnosti takýto predajný stánok bude mať na Franchise Expo Paris 23-26 marca 2014. Hoci – predpremiérovo ho videli aj návštevníci nedávnej svetovej výstavy vendingu v Paríži.
Aj ekonomické spojenie týchto dvoch značiek môže priniesť významný hospodársky synergický efekt. Danunature má takmer 40 percentný podiel na trhu v segmente občerstvenia, ročne predá viac ako 100 miliónov sendvičov a obrat je viac ako 120 miliónov eur. Columbus Café & Co vlastní už teraz viac ako 70 predajných miest vo Francúzsku, jej obľúbenosť mimoriadne rastie.