Obedový automat Damian Food

Potravinový automat na chladené jedlá je určený na jednoduchú a rýchlu prípravu. Považuje sa za ideálny spôsob stravovania zamestnancov v malých spoločnostiach, pre ktoré je finančne neúnosné zriaďovať vlastnú kuchyňu, alebo výdajňu jedál s potrebným personálom. Hoci ide o predajný automat, sortiment je dostatočne pestrý a umožňuje výber až z päťdesiatich jedál, ktoré potom tepelne spracuje mikrovlnná trúba.
Poďte si urobiť chuť – v ponuke je sviečková na smotane s brusnicami, žemľová knedľa, alebo hovädzí guláš s knedľou či bravčové výpečky s kapustou a zemiakovými knedlíkami. Ale tým sa ponuka nekončí, jej zoznam je dlhý a mimoriadne lákavý.
Výhody predajného automatu Damian Food spočívajú v overenej vynikajúcej chuti jedál, v ich veľkom výbere, automat používa iba kvalitné a renomované suroviny, podáva naozaj dostatočne veľké porcie, sortiment je pravidelne obmieňaný a naozaj nejde o prípravu jedál z mrazených polotovarov, ale „iba“ z dočasne schladených hotových jedál. V týchto prípadoch je chuť neporovnateľne bohatšia.
Automat je schopný počas obeda vydať až 60 porcií jedál.