IVS je vo Francúzsku líder

Má za sebou iba 15 rokov a už sa stala trhovou jednotkou. Francúzi sa zamilovali do automatov spoločnosti IVS. A to i napriek tomu, že na území Francúzska pôsobí množstvo domácich i zahraničných operátorov a dokonca viacero nadnárodných značiek.

Obchodná filozofia IVS je odrazom národnej mentality – chceme svoje predovšetkým, nepotrebujeme nič hviezdne či snobské, hlavne nech to má praktické a univerzálne použitie.

IVS v tomto duchu po Francúzsku rozmiestnila už viac ako 20 tisíc predajných automatov v prevažne firemnej farbe. Spoľahlivo obsluhujú 20 miliónov spotrebiteľov. Nájdu si ich v kanceláriách úradov, v malých i vo veľkých spoločnostiach, úspešne oslovujú žiakov ako aj učiteľov na školách, v športových zariadeniach a na štadiónoch a služby ponúkajú s úplnou samozrejmosťou aj na staniciach vlakových, autobusových a tiež na letiskách vo Francúzsku.

Spoločnosti IVS nikto nijakým dekrétom neurčil, že bude národným operátorom, vybrali si ju ako svoju jednotku samotní Francúzi.

IVS sama o sebe tvrdí, že má „iba“ 300 spolupracovníkov. Z nich je stovka poverená starostlivosťou o zákazníkov, doplňovaním tovaru, službami technickej podpory a rozvozom. Spoločnosť má na účel dopĺňania, údržby a obsluhy automatov flotilu sto dodávkových automobilov. Tvrdí, že riešenia sú nekonečné a ak chce zákazník svoje individuálne, dostane ho.

Čo sa týka samotných automatov, IVS ich má naozaj širokú škálu - od kompaktných strojov na výrobu výbornej kávy v kancelárii cez stredne výkonné automaty v kombinácii so širokou škálu občerstvenia a studených nápojov, až po zariadenia pre veľký počet užívateľov, najmä tie, ktoré sú umiestnené v priestoroch veľkých dopravných uzlov.