AZKOYEN je najlepší

A má to aj na papieri, respektíve, na fotografii, ktorá je súčasťou tohto článku. Spoločnosť Azkoyen totiž vyhlásili za najlepšieho dodávateľa techniky pre vendingový priemysel vo Veľkej Británii. Správu náš portál obdržal 18.2.2014.
Operátori, združujúci viac ako 280 prevádzkovateľov, ktorí sú zastrešení britskou národnou organizáciou NIVO-National Independent Vending Operators, rozhodli o udelení výročnej ceny Coffetek práve spoločnosti Azkoyen. Cena inak vypovedá o tom, že „Azkoyen je najlepší dodávateľ predajných zariadení na britskom vendingovom trhu za rok 2013“.
Medzi navrhovateľmi ocenenia sú tak významné spoločnosti ako LTT, Apogee, Cambridge Vending, Automat Connect alebo NVCS. Cenu Coffetek napokon zo šestnástich kandidátov získal práve Azkoyen.
Získal ju najmä vďaka prevádzkovaným modelom Zen, Vitro, Vitale, Palma či Mistral. Na týchto automatoch sa preukázala vysoká spoľahlivosť, účinnosť, kvalita technológií a ekonomika prevádzky. Mimoriadne vysoké ocenenia získal Azkoyen práve v segmente prípravy horúcich nápojov.
Cena Coffetek je ocenenie, ktoré z pohľadu odborníkov vyjadruje uznanie za vysokú mieru inovatívnosti a čo najlepšie spĺňanie potrieb a očakávaní zo strany operátorov a zákazníkov. Vo Veľkej Británii funguje v súčasnosti 450 tisíc predajných jednotiek s obratom dve miliardy eur a viac ako piatimi miliardami transakcií za rok. Pritom je to „iba“ štvrtý najväčší vendingový trh na starom kontinente.