Azkoyen a pravidlo 3R

Neznámy kód pre nezasvätených, odborníci však vedia, že ide o tri výhody pre nás všetkých, ktoré ponúka predajný automat spoločnosti Azkoyen – model Zensia. Mimochodom, po jeho vlaňajšej premiére sa už stal spoľahlivým prístrojom, vyhľadávaným operátormi s moderným myslením a vzťahom k životnému prostrediu.
Zensia sa za to odvďačuje „redukovaním“ (1.R) nákladov, pretože má uznávaný certifikát o energetickej úspornosti, umožňuje – ak nepoužijeme termín znovupoužitie, ale repasáž (2.R), opätovné dlhodobé používanie po výmene jednotlivých technologických segmentov po uplynutí doby ich použitia a napokon je vyrobený z recyklovateľných materiálov (3.R).
Atraktívny dizajn Zensie je minimalistický, zohľadňuje ergonomické a intuitívne prvky.
Azkoyen Customixer umožňuje, aby každá služba zákazníkovi mohla byť odstupňovaná podľa individuálneho želania. Či už ide o dávku kávy, mlieka, alebo cukru.
Prístroj je už dobre známy jednoduchou inštaláciou, vynikajúco ho hodnotia tí, ktorí majú na starosti jeho údržbu. Zensia totiž nerobí v prevádzke v porovnaní s konkurentmi žiaden problém.
Výrobca nezabudol ani na nemenej dôležitý aspekt úspešnosti – atraktívny a najmä nadčasový vzhľad. Stroj je vyrobený z odolných materiálov ako sú akrylátové sklá a za studena valcované plechy a má exkluzívne podsvietený dotykový displej.
Káva z Azkoyen Zensia jednoducho – chutí a prístroj akoby lákal ľudí na opätovné návštevy!
Oficiálnym distribútorom tohoto ale aj celej výrobnej škály automatov firmy Azkoyen v SR je spoločnosť Vendea, s.r.o. ( www.vendea.sk )