Diaľková kontrola automatov zdarma

Pre tých, ktorí ju ešte nezaregistrovali, máme horúcu novinku. Spoločnosť Coges zaviedla nateraz bezplatný telemetrický systém služieb pre vendingových operátorov. Ide o možnosť zaregistrovať sa na webovej lokalite www.cogesonline.com a následne v prípade, ak má vendingový operátor v prevádzke predajné automaty na diaľkové ovládanie, pomocou pridelenej stránky a programu si môže kontrolovať, riadiť a inak organizovať predaj a tržby „nadiaľku“.
Stránku možno ovládať z ľubovoľného mobilného alebo pevného zariadenia. Po pripojení je možné kontaktovať akokoľvek vzdialený vlastný automat pomocou telemetrických trás Coges.
Vďaka tejto službe môže operátor rýchlo zistiť najdôležitejšie účtovné dáta, ako je napríklad vyzbieraná suma v hotovosti, uskutočnené transakcie z bezhotovostných nákupov, štatistika predajov za jednotlivé obdobie či preferovaný a uskutočnený spôsob platby. Všetky dáta je možné exportovať vo formáte, ktorý je kompatibilný so softvérom KDat alebo akýmkoľvek iným operačným softvérom.
Operátor má rýchlu informáciu o poruchových alarmoch, môže rýchlo zasiahnuť, aby automat nebol dlho vyradený z prevádzky.
Ďalšou výhodou, ktorú Coges ponúka svojim zákazníkom je skutočnosť, že Coges ONLINE je kompatibilný so staršími systémami Coges. Spolupracuje s modulmi Comunica alebo novým Comunica 2.
Ak chce operátor získať prístup k Coges ONLINE, stačí odoslať požiadavku na e-mail adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Systém je ľahko nastaviteľný a používateľný.