Mobiloso od Movistar inak

Predajné automaty ponúkajú čoraz širší sortiment. Movistar sa najnovšie rozhodol staviť na predaj zariadení, ktoré nám veľmi často chýbajú, najmä na cestách alebo hoci len počas každodenného presúvania sa po meste.
Automat Mobiloso ponúka zákazníkovi všetko nevyhnutné potrebné príslušenstvo k mobilnej komunikácii.
Najskôr sa začal objavovať vo vstupných halách veľkých administratívnych budov. Tam si získal svojich zákazníkov veľmi rýchlo. Po tomto prvom a obchodne úspešnom kroku Mobiloso vyrazil na verejné priestranstvá.
Predajný automat ponúka doslova všetko, čo potrebuje moderný človek. Zabudli ste si nabíjačku? Potrebujete slúchadlá k mobilu? Máte už zodrané puzdro na telefón? Na množstvo ďalších súvisiacich otázok odpovedá práve automat od spoločnosti Movistar.
„Dávame zákazníkovi možnosť, rovnako ako v obchodoch, akurát oveľa rýchlejšie, získať ten potrebný kúsok zariadenia, bez ktorého mu prestáva fungovať celý systém. Ibaže na toto mu stačí zabehnúť k najbližšiemu automatu a nemusí strácať čas návštevou špecializovanej predajne niekde v nákupnom centre na periférii mesta, čím neraz stratí aj poldeň“, tvrdí Sergio Mahler, manažér spoločnosti.
Hlavnou výhodou týchto strojov je flexibilita. Čakanie a fronty, ak kupujete obyčajné pamäťové karty alebo jednoduchý kábel pre pripojenie telefónu k počítaču, sa zapíšu do histórie. Celkovo až 50 doplnkov môžno nakúpiť v automatoch Mobiloso od Movistar a sortiment sa stále rozširuje.