Svet vendingu v Paríži

Každý druhý rok patrí Paríž svetu predajných automatov. A je to práve rok 2014, v ktorom sa už piateho februára začnú súbežne tri výstavy – Salone del Automat, Sandwich & Snack Show a Parizza.
Ich cieľom je ponúknuť globálny pohľad na všetky segmenty rýchleho občerstvenia a identifikovať faktory, ktoré môžu byť podstatné pre úspešné podnikanie. Ide o medzinárodnú reprezentatívnu akciu, preto je jej súčasťou aj konferencia International Business Day , ako aj celý rad stretnutí a rokovaní zameraných na rozvoj vzťahov medzi aktérmi v dodávateľských reťazcoch potravín a operátormi vo svete vendingu.
Areál Expo Porte de Versailles ponúka exkluzívne výstavné priestory v odvetví predajných automatov. Medzi zúčastňujúcimi sa spoločnosťami sú dodávatelia predajných automatov všetkého druhu, (automaty na vodu, kávovary, predajné automaty na tovar, stroje), k dispozícii je množstvo príležitostí na hodnotenie občerstvenia či hotových jedál. Záujemca o informácie o platobných systémoch a mnohých ďalších problémoch a otázkach si tiež príde na svoje. Návštevníci Salone del Automat v Paríži môžu na jednom mieste počas dvoch výstavných dní získať všetky informácie potrebné pre prevádzku predajných automatov.
Vendingportal.eu bude Parížsky Salone del Automat, Sandwich & Snack Show a Parizza sledovať a bude vám prinášať zaujímavé informácie.