Novinka Azkoyen 2014

Hlavnou novinkou, s ktorou Azkoyen začína rok 2014, je Office Coffee Service. Novou verziou kancelárskeho modelu Vitale S je profesionálny automat na horúce nápoje navrhnutý tak, aby splnil požiadavky na širokú škálu špeciálnych káv a instantné espresso, rovnako ako čaj a čokoládu.
Azkoyen od začiatku roka predáva modelový rad „Black Edition“. Je viac elegantný a pritom zostáva nenápadný. Disponuje rovnakými základnými funkciami, ako jeho predchodca v sivej farbe. Zmena farby by však nestačila na označenie novinka. Nový Vitale S 2014 má elektronické monitorovanie hladiny vody alebo inovačný systém spoplatňovania Azkoyen proxy, ktorý umožňuje svojim zákazníkom ponúknuť jednoduchšie služby Office Coffee Service. Napríklad možnosťou použitia bezhotovostnej RFID karty pre každého zamestnanca.
Vitale S Black Edition je k dispozícii v troch verziách, v závislosti na službách, ktoré plánuje zákazník či nájomca poskytovať. Na jednej strane je to Vitale S Espresso, výhradne určené na základnú ponuku ako je káva a horúca voda, na druhej strane zas Vitale S Espresso +2. Toto zariadenie umožňuje až sedem rôznych receptov používajúcich kombináciu kávy, mlieka a čokolády. Do tretice - Vitale Instant môže ponúkať až štyri druhy instantných káv.
Nový dizajn stavia na jednoduchých tvaroch a elegantných farbách, ktoré uľahčujú integráciu stroja do kancelárskeho priestoru. Kávovary majú dotykové tlačidlá s elegantným LED podsvietením. Výber nápojov je tak pohodlný a intuitívny.
LCD displej stále zobrazuje informácie o stave stroja a príprave nápojov, prispôsobenie prednej konštrukcie stroja je na požiadanie zákazníka možné.