Nemecké prémiové trio je kompletné

Má vysoký výkon, bohatú základnú výbavu na plne automatickú prípravu nápoja a spĺňa každodenné požiadavky na profesionálnu prípravu kávy. Či už vo väčších kanceláriách, na čerpacích staniciach, v samoobslužných stravovacích a reštauračných prevádzkach, alebo doma – Fuego vždy stačí s dychom.
Nemecký výrobca kávových automatov Macchiavalley ukončil uvedením modelu Fuego vývoj trojice prístrojov, skladajúcej sa z kávovarov Denali (univerzálne použitie), Powerhouse Cervino pre náročných a Fuego pre bežné priestory s obvyklým pohybom spotrebiteľov. Prístroje majú mimoriadnu kvalitu spracovania s dôrazom na spotrebiteľskú odolnosť. Ich obľubu v Nemecku zvýrazňujú aj ďalšie vlastnosti – ekonomicky prijateľná spotreba energie, úsporná práca so surovinami a minimálne výdavky na bežnú údržbu.
Fuego má intuitívne ovládanie, ktoré pracuje pomocou 7 palcového dotykového displeja. Ovládací systém je modulárny a to práve znamená rýchlu a lacnú údržbu. Má tepelný výmenník čo zaručuje, že pri výrobe nápoja nie sú žiadne čakacie časy navyše. Fuego má variabilný výtok – od minima 5,5 centimetra pre espresso šálky až po takmer 20 cm pre kávové šálky či malé kanvice.
Fuego vie pripraviť 24 rôznych druhov nápojov podľa predstáv zákazníkov. Pracuje s bežným európskym energetickým zdrojom pri príkone 2600 wattov. Za hodinu dokáže spracovať až 2,6 kilogramu kávy a zásobník na použitú sa dá rozšíriť až na 3 kilogramy. Myslí aj na svojské chute, je pripravený na prácu s čokoládou a mliekom.