Nový Futurmat Sensius One od Quality Espresso

Quality Espresso , jedna z popredných spoločností na trhu kávovarov na espresso v profesionálnom prostredí, uviedla na trh nový Futurmat Sensius One, vysokovýkonný stroj, ktorý sa pripája do rodiny uznávaných Futurmat Sensius a Futurmat Sensius Gold, mimoriadne spoľahlivý a ktorý spája tradíciu a inováciu, aby vyhovovali potrebám najnáročnejších stravovacích zariadení.

Futurmat Sensius One predstavuje moderné a mestské línie s talianskym a elegantným strihom , ktorý splní sen pražiarov a milovníkov kávy a spája všetky detaily v dokonalej harmónii, aby vyrobili tú najoriginálnejšiu kávu espresso .

S dvomi farebnými možnosťami, bielou a moka , Futurmat Sensius One dopĺňa a rozširuje súčasný rad Futurmat Sensius, pričom ponúka najširšiu škálu modelov. Dostupné vo verziách dvoch skupín, dvoch skupín Tall Cups , troch skupín a troch skupín Tall Cups , na dosiahnutie dokonalej arómy a textúry.

Elegantný, pevný a bezpečný dizajn

Z jeho hlavných technických charakteristík stojí za zmienku predná časť z tvrdeného skla , ktorá ponúka elegantný, odolný, bezpečný a ľahko čistiteľný dizajn ; podsvietená kapacitná klávesnica , dotykový ovládací panel pre voľbu dávky, vysoko presný tlakomer , integrované LED osvetlenie , Easy Latte štvrťotáčkový parný gombík, elektronický a objemovo programovateľný dávkovač horúcej vody na infúzie, 2 parné trysky nastaviteľné z nerezovej ocele, verzie Tall Cups s výškou výstupu kávy na mriežku 120 mm a automatický čistiaci cyklus.

Stroj, ktorý voliteľne umožňuje mobilné dátové pripojenie na diaľkové ovládanie a správu efektivity a produktivity prostredníctvom systému Smartia , internetu vecí v kávovom biznise.

Futurmat Sensius One je všestranný a vďaka svojmu dizajnu a objemu práce sa prispôsobí akémukoľvek prostrediu, pretože môže voliteľne obsahovať súpravu držiaka filtra , ktorá sa veľmi jednoducho inštaluje a umožňuje výmenu stroja v priebehu niekoľkých minút. do režimu kapsúl , čím sa pripúšťajú rôzne formáty profesionálnych kapsúl najpoužívanejších na trhu.

Quality Espresso

Neustále uvádzanie nových modelov na trh v reakcii na potreby trhu je to, čo opätovne potvrdzuje Quality Espresso ako vedúcu spoločnosť na trhu profesionálnych kávovarov na espresso . Spoločnosť s viac ako 65-ročnou históriou , ktorá spája tradíciu a inovácie a je prítomná vo viac ako 90 krajinách.