Automat Power Drop Slimline: Jednorázové externé batérie do mobilu

Firma Venders, výrobca inovatívnych vendingových automatov, kioskov, a automatizovaných systémov pre maloobchod v USA oznámila, že predstaví svoj nový štíhly "Power drop" automat na konferencii ARN v New Orleans. Systém Power Drop predstavuje revolučný, priestorovo úsporný dizajn, ktorý umožňuje uskladniť veľký počet výrobkov, ktoré bude vydávať malorozmerný automat. Automat využíva zaujímavý interface, priťahuje záujem spotrebiteľov a poskytuje zároveň informácie o výrobkoch. Power Drop ponúka jednorazový adaptér batérie pre zariadenia Android a iPhone/iPad, ktorý dodá Vášmu mobilu energiu až 4 hodiny života. Revolučné zariadenie bolo ohlásené na veľtrhu CES v Las Vegas ako jedna z najpozoruhodnejších nových inovácií výstavy. Venders má exkluzívnu zmluvu na výrobu automatov Power Drop Slimline.
Systém je ponúkaný ako obchodná príležitosť pre kvalifikované osoby a podnikateľov, ktorí hľadajú prevádzku na kľúč v rýchlo rastúcom vendingu, či v automatizovanom maloobchodnom predaji. "Systém Power Drop má k dispozícii inovatívny predaj cez automat aj veľmi moderný produkt," povedal Joe Menichiello, prezident Power Drop. "Očakávame, že predaj tohto prístroja bude naďalej narastať, keďže na trhu mobilných zariadení to poskytuje takmer neobmedzenú, čo sa do počtu týka, potenciálnu zákaznícku základňu. (Mobilný trh má vyše 6,8 miliardy  používaných zariadení vo svete).
Podľa prieskumu, 90% užívateľov mobilu často neskoro zbadajú "slabú batériu" a obávajú sa straty signálu. To je udivujúcich 680 miliónov ľudí.Je to 60 percent ľudí, ktorým výpadok batérie prerušil hovor s blízkym človekom, 17 percent zase nemohlo naplánovať stretnutie osobné či obchodné, pretože ich smartfón bolo vybitý.